Galaxy Z Fold 6, Z Flip 6, ve Ring lansman tarihi ortaya çıktı!

Uzun süredir Samsung’un katlanabilir Z serisi ve Ring aksesuarı için birçok sızıntı ve iddia ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6, ve Galaxy Ring modellerinin tanıtılması beklenen Galaxy Unpacked etkinliğinin Temmuz ayında yapılacağı sızdırılmıştı. Şimdi ortaya çıkan raporlar ise kesin bir tarih ve yer belirtiyor. İşte Galaxy Z Fold 6, Z Flip 6, ve Ring Unpacked lansman tarihi…

Galaxy Unpacked etkinliği 10 Temmuz’da düzenlenebilir

Önceki sızıntılarda ortaya çıkan detayların desteklendiği Kore medyası tarafından yayınlanan raporlara göre Samsung, katlanabilir telefon modelleri ve Galaxy Ring için düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğini 10 temmuz tarihinde gerçekleştirecek. Lansman etkinliğinin Paris’te düzenlenmesi bekleniyor.

Samsung, Uluslararası Olimpiyat Komite’sinin resmi sponsoru olduğu için ve Paris Yaz Olimpiyatları’nın da etkinlik tarihine yakın olması sebebiyle firmanın gelecek Unpacked etkinliğini Paris’te düzenlemesi çok yüksek ihtimal.

Önceki serilere göre bir ay erken tanıtılması beklenen Galaxy Z Flip 6 ve Z Fold 6, daha hızlı üretim planı sayesinde temmuz ayında gelebilir. Daha ince tasarımı ve Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi ile dikkat çeken cihazların yanı sıra, Galaxy Z Fold FE ve Z Flip FE olarak daha uygun fiyatlı modeller de duyurulabilir.

Dün fiyatı ortaya çıkan Galaxy Ring ise 300 ila 350 dolar arasındaki fiyat sızıntısıyla tepki çekti. Yeni bir teknoloji olarak tanıtılacak Ring, aylık abonelik sistemi ile de gündemde. MWC 2024’te sergilenen cihazın fiyatının Temmuz ayında düzenlenecek Galaxy Unpacked lansman etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

Peki ya siz yeni tanıtılacak katlanabilir telefonlar ve Ring hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir